Bielizna dla Ciebie

Bielizna, dodatki

3 sposoby na cielistą bieliznę

without comments

Według wielu kobiet cielista bielizna nie prezentuje się zbyt seksownie. Są jednak powody, które sprawiają, że jest to często wybierany rodzaj zarówno biustonosza, jak i majtek. Poza tym, różnorodność dostępnych na rynku modeli sprawia, że znaleźć można proste kroje, jak i te bardziej zdobione i seksowne. W jakich stylizacjach bielizna cielista sprawdzi się najlepiej?

  1. Pod białą koszulę.

Dress code w pracy to powszechne zjawisko. Najczęściej wymagana jest biała koszula. Warto zastosować pod nią cielisty stanik, który w żaden sposób nie będzie rzucał się w oczy. Najlepszy będzie model bez koronek, zupełnie gładki. Dzięki temu koszula będzie się prezentowała najlepiej.

  1. Suknia ślubna

Piękne białe suknie ślubne to  oczywiście must have każdej panny młodej. Są eleganckie, przewiewne i niezwykle kobiece – a każda kobieta w tym ważnym dniu chce czuć się jak księżniczka. Mogą mieć jednak pewną wadę – czasem delikatnie prześwitują. Na takie sytuacje najlepiej sprawdzi się cielisty stanik oraz majtki w odcieniu skóry. Taka dyskretna cielista bielizna nie będzie w żaden sposób widoczna. Dzięki niej w ślubnej białej sukni można się poczuć w pełni komfortowo.

  1. Suknie wieczorowe.

Jeśli sukienka na specjalną okazję jest dość opięta, warto założyć cieliste majtki. Dodatkowo powinien być to model bezszwowy. To pozwoli uniknąć nieprzyjemnych śladów, które nie prezentują się elegancko.

Written by bieliznadlaciebie

Grudzień 6th, 2017 at 7:36 am

Posted in Bielizna

Tagged with