Bielizna dla Ciebie

Bielizna, dodatki

Bielizna damska – staniki miękkie

without comments

Staniki, inaczej biustonosze to nieodzowny element kobiecej garderoby, a ściśle mówiąc – bielizny.
Większość kobiet używa biustonoszy, ponieważ nie każdą panią natura wyposażyła w biust, o którym można by powiedzieć, że jest perfekcyjny, i jego linii nie można niczego zarzucić. Stanik skoryguje niedoskonałości, ładnie wyeksponuje tę ważną dla kobiety część ciała, a także, jeżeli posiada wkładki push up — doda objętości.

Rodzaje biustonoszy
Biustonosze są szyte w przeróżnej formie; mogą być usztywnione – uszyte z kilku warstw materiałów, miękkie – z koronki lub tiulu, podtrzymane fiszbinami, na szerokich ramiączkach, wąskich, silikonowych  i odpinanych, zupełnie bez ramiączek i w formie gorsetów. Inny rodzaj bielizny to staniki miękkie sportowe oraz korekcyjne.

Wygoda i elegancja
Staniki miękkie od Gorteks preferowane są przez panie, które przedkładają wygodę ponad narażanie się na otarcia przez sztywne warstwy materiału. Miękkie biustonosze uszyte są zazwyczaj z delikatnej koronki albo tiulu ozdobionego haftem lub aplikacją. Niektóre modele mają miseczki podtrzymywane przez fiszbiny, niektóre są w całości wykonane z materiału.

Miękkie staniki, tak jak każdy inny model, szyte są według obowiązujących dla tego rodzaju bielizny rozmiarów. Aby idealnie leżały na ciele, przed zakupem każda pani powinna dokonać dokładnych pomiarów klatki piersiowej, dzięki czemu określony w ten sposób rozmiar stanika będzie na pewno odpowiedni i znakomicie wyeksponuje pod ubraniem każdy kształt biustu.

 

Written by bieliznadlaciebie

Styczeń 12th, 2018 at 1:30 pm

Posted in Uncategorized

Tagged with